Як сушити пуховик?

Після з'явилася необхідності, коли Ви зробили прання вашої зимової куртки («пуховика») далі настає етап сушіння. Давайте розберемо, як же необхідно сушити зимову куртку дитини.

Отже, почнемо з того, що сушити «пуховик» необхідно не більше двох діб, як стверджують фахівці. При цьому зрідка необхідно його струшувати, для того щоб повернути обсяг вироби і розім'яти пожмаканий пух. Температура при сушінні повинна бути помірною - кімнатної. Пуховик дитини можна сушити як у приміщенні, так і на вулиці, наприклад на балконі. Але вам необхідно пам'ятати, що температура дуже впливає на сушку таких виробів як пуховики. Особливо це стосується сушіння куртки з натуральним наповнювачем - пухом і пером - якщо температура буде високою, перо і пух втратять свою еластичність і стануть ламкими.

Так само потрібно простежити за тим в якому становищі Ви сушіть куртку. Багато вішають вироби на плічки - це нормально, але необхідно періодично перевіряти, щоб вони не «пішло» з плечей, тому виріб деформується і буде проблематично повернути йому первинний вигляд. Тому відмінним варіантом сушки є укладання такої куртки на горизонтальну поверхню.

А у випадку якщо Ви хочете дуже швидко висушити «пуховик» скористайтесь пральною машиною. Головне щоб вона була оснащена функцією віджиму без води. До виробу необхідно додати пару-трійку тенісних кульок і включити пральну машину на швидкість мінімального віджиму. І ще головне в цьому варіанті сушки - тенісний кульку НЕ для пінг-понгу.