Спеціальні пропозиції

Відображати:
Сортувати за:
Яскрава демісезонна куртка "Cher" порадує юних екстравагантних модниць. Виріб виготовлено з якісного стрейчевого кожвинила в золотому і срібному кольорах. Декорований виріб яскравими блискавками. Родзинкою цієї куртки є капюшон, який можна носити як в якості капюшона, так і в якост..
550.00 грн 380.00 грн
Куртка "Кім" виконана з сучасної водонепроникної тканини двох типів. Графіт, темно-синій і сірий з щільною двошаровою тканини з водовідштовхувальним ефектом. Мокрий-асфальт і джинс має той же ефект, але складається з одного шару, що дозволяє тканини бути легшим. Модель прямого крою. По пе..
470.00 грн 440.00 грн
Куртка "Кім" виконана з сучасної водонепроникної тканини двох типів. Графіт, темно-синій і сірий з щільною двошаровою тканини з водовідштовхувальним ефектом. Мокрий-асфальт і джинс має той же ефект, але складається з одного шару, що дозволяє тканини бути легшим. Модель прямого крою. По пе..
500.00 грн 460.00 грн
Основна тканина - плащівка (канада). Підкладка - сатин. Утеплювач силіконізований синтепон. У виробі присутні чотири функціональних кишені. Капюшон не відстібається. Внизу рукавів внутрішні манжети з довяза. Модель "Сool Boy" можна замовляти у двох варіантах за вибором: з оздобленням ..
450.00 грн 350.00 грн
Основна тканина - плащівка (канада). Підкладкова тканина - нейлон. Оздоблення - трикотаж (двунітка). Утеплювач - силіконізований синтепон. Капюшон відстібається. У куртці присутні два функціонуючих кишені. По окату капюшона, низу рукавів і вироби пришита тасьма з двуніткі. На рукава..
560.00 грн 300.00 грн
Демісезонна куртка для дівчаток "Зірка". Основна тканина - плащівка (канада). Підкладкова тканина - нейлон. Оздоблення - трикотаж (двунітка). Утеплювач - силіконізований синтепон. Капюшон не відстібається. У виробі два функціонуючих кишені. По середній частині капюшона та рукавах пр..
500.00 грн 350.00 грн
Тканина - плащівка Утеплювач - синтепон. Підкладка - сатин. Широкий капюшон, що не відстібається. Внизу на боках вироби затяжка.   ..
390.00 грн 300.00 грн
Базоване на 1 відгуках.
Основна тканина - плащівка. Підкладка - сатин. Утеплювач - силіконізований синтепон. У виробі використовується якісна накатка персонажа з мультфільму Monster high. ..
420.00 грн 200.00 грн
Куртка трансформер для дівчинки. У виробі відстібається нижня частина, рукави і капюшон. У блоці додатково фото рекомендуємо подивитися як можна носити дану модель. Основна тканина - плащівка. Утеплювач силіконізірованний синтепон. Підкладка - сатин. ..
460.00 грн 400.00 грн
Верх - плащівка (лаке). Підкладка - сатин. Утеплювач - силиконизированый синтепон. Капюшон не отстежной. Центральна блискавка заходить на капюшон. ..
280.00 грн 200.00 грн
Основна тканина - неопрен (водонепроникний, еластичний, м'який, пористий матеріал) У виробі використовуються таємні кнопки. Рекомендації: При розстібання вироби (кнопок) тримати обидві сторони, щоб уникнути деформації виробу. Виріб вимагає акуратної шкарпетки (уникати ширшавых..
300.00 грн 250.00 грн
Основна тканина - плащівка. Підкладка трикотаж (кулір). В рукавах підкладка сатин.   ..
250.00 грн 230.00 грн