Очистити всі фільтри
Категорії
ВИБЕРІТЬ КОЛІР
РОЗМІРИ
ГУРТ - від 2 шт. (40)
ВИБЕРІТЬ КОЛІР (new)
ОПТ - від 3 шт. (XS)
Фільтр по ціні

Одяг для підлітків

Відображати:
Брюки "Бруклін" New
Спортивний костюм на дівчинку шкільного віку. Розмірний ряд: 38р. 40р. 42 р. 44р. Костюм з трикотажу "двунитка -петлі". На штанах чотири кишені: два бічних і два ззаду. Низ штанів під манжет з трикотажу "рібана". Ззаду на поясі штанів пришита декоративна тісьма з написом "Angeli, r. ..
280.00 грн
Вітрівка "Rich" Вітрівка виконана в стилі oversize з плащової тканини «глория». Крій вітровки виконаний в тенденціях останньої молодіжної моди, що дозволяє виглядати власникові ультрамодним! Розмірний ряд XS, S, M, L ..
300.00 грн
Спортивний костюм на дівчинку шкільного віку. Розмірний ряд: 32р. 34р. 36р. 38р. 40р. 42р. Костюм з трикотажу "двунитка". На кофті є дві кишені - листочки. Штани теж з боковими кишенями. Штани з боків з лампасами з оздоблювальної тканини і декоративною тісьмою. Тісьма так само при..
470.00 грн
Кофта "Бруклін" New
Спортивний костюм на дівчинку шкільного віку. Розмірний ряд: 38р. 40р. 42 р. 44р. Костюм з трикотажу "двунитка - петля". Рукава на кофті з трикотажу "двунитка - петля срібло". Кофта виконана з двома накладними кишенями з матеріалу "сітка - неопрен". По низу рукавів і низу кофти ма..
280.00 грн
Демісезонна куртка для підлітків "Тіндер" представлена ​​в 3-х колірних рішеннях: однотонні, 2-х і 3-х колірних поєднаннях, що відсилає нас до 80-м і 90-м рокам. У моделі використана плащівка (меморі-сатин) та плащівка (голограма). У виробі присутні дві втачних кишені з листочками на напівсфе..
685.00 грн