Кашемірове пальто - тренд сезону 2016/ 2017

  • Відгуків: 0
  • 0
Нарешті ми стали йти у перевагах від складних і хитромудрих моделей, хочеться носити більш комфортне і в той же час стильне і елегантне, то що буде підкреслювати витонченість і жіночність господині. А для дитини особливо необхідно щоб пальто було практично. Зайві складочки, великі декоративні коміри, прикраси на рукавах - це все красиво, але вже нікого нічим не здивуєш, а дитині це ні до чого, головне це зручність і комфорт, легкість шкарпетки і звичайно ж тепло.

Ми пропонуємо Вам пальто вільного крою на гудзик, класичний стиль у поєднанні з яскравими і зухвалими квітами. Ваша дівчинка буде носити його із задоволенням і буде відчувати впевненість у собі, а Ви будете відчувати впевненість у тому, що вона тепло одягнена і відмінно виглядає. Кашемірове пальто - це розкіш, але ми ж знаємо, що наша дитина гідний всього найкращого, і тепер ця розкіш доступна. Дозвольте Вашій модниці бути елегантною в наших чудових пальто.

Очищення вашого кашеміру

Ми рекомендуємо ручне прання кашеміру, оскільки це захистить волокна кашеміру, що дозволить зберегти їх помітно більш м'якими, і продовжити життя вашого одягу. Також можна скористатися хімічної чищенням, що допоможе з видаленням важких забруднень.

Як прати вручну

    Заповніть ванну теплою водою і додайте шампунь для кашеміру або інше ніжне мило. Збийте піну.

    Помістіть ваш предмет одягу в ванну і м'яко пропустіть теплу піну через нього. Хіба ви не скручуйте, крутите або тріть. Дозвольте піні вбиратися декількох хвилин.

    М'яко обполосніть і стисніть предмет одягу в теплій прісній воді, поки вода не стане прозорою, і не залишиться ніякої піни. Не вичавлювати предмет одягу.

    Тримаючи предмет одягу в зливі, м'яко відіжміть так багато води, як Ви можете.

    Зберіть ваш предмет одягу в обидві руки і м'яко покладіть в квартирі на підлозі на чистому рушнику.

    Поверніть рушник з предметом одягу всередині і видавіть зайву воду.

    Розгорніть рушник і покладіть ваш предмет одягу на сухому, новому рушник.

    М'яко викладіть в його оригінальну форму і нехай висихає.

    Тримайте окремо ваш предмет одягу з джерел високої температури або прямих сонячних променів, типу сонячних вікон, радіаторів та сушарок одягу.