Історія походження дитячих зимових комбінезонів

Вони абсолютно не задираються, що не перекручуються, захищають від холоду, виконуючи свої функціональні завдання з максимальним комфортом. Не складає зусиль його надіти або зняти, у відсутності незручності для дитини і батьків.

Коли малюки підростають і починають ходити, найбільш зручною і практичною одягом стає також комбінезон. І в різноманітті асортименту дитячого одягу більшість батьків вибирають для діток саме комбінезон.

Звідки така закоханість дітей та їх батьків до дитячих комбінезонів?
Роз'яснення зовсім звичайне - дитячі комбінезони вважаються універсальною, комфортною і дуже практичною дитячим одягом, в якій малюкові просто бігати і стрибати, в ньому завжди тепло і зручно. Елегантні і красиві комбінезони підходять для діток різного віку на будь-які часи року, а найбільшим попитом користуються зимові комбінезони.

Як сталося, що дитячий зимовий комбінезон став провідною, ідеальної і практичною одягом для малюків? Заглянемо на сторінки історії, де ми зможемо дізнатися історію походження і шлях еволюції до сьогоднішніх днів дитячих зимових комбінезонів.

-Історія Дитячих зимових комбінезонів.
Комбінезон (франц. Combinaison) - цілісний костюмчик, що з'єднує штанці з верхньою частиною одягу.
В даний час дитячий комбінезон став дуже популярний, можна побачити різні варіанти даної практичного одягу в різних модних колекціях і на найелегантніших знаменитостей. Незважаючи на те, ніби мода порівняно недавно направила інтерес на даний варіант одягу, прототипи комбінезонів виникли ще в епоху Середньовіччя. У ті часи злиту одежину одягали гастрольні артисти-трюкачі, царські блазні та експерти-алхіміки. Для факірів і клоунів цілісний костюмчик був запорукою умовної безпеки і зручності виконання складних номерів і трюків, які не сковуючи їх руху. Для вчених-алхіміків комбінезон виконував зовсім іншу роль, характерно швидше езотеричну, ніж практичну. Вважалося, ніби цілісний костюм сприяє і допомагає в становленні енергетичного потоку в своєму тілі, що сприяє кращому розвитку потенціалу магічної сили.

-Дитячий Гардероб
У базовому гардеробі звичайних людей комбінезон виник приблизно у вісімнадцятому столітті. Єдине що, носили його тоді не дорослі, а діти. Авторитетні люди знатного походження могли замовити кравцем цілісні костюми з найкрасивіших атласних, шовкових тканин. Звичайним людям такого роду одяг для дітей була недосяжна.

-робоча Уніформа

Обширну популярність і визнання комбінезон отримав в дев'ятнадцятому столітті серед старателів. Виникло це завдяки знаменитому американцеві з єврейським корінням Леві Строссу і його компанії, знаменитої на сьогоднішній день компанії «Levi Strauss». У 1853 році, в години золотої лихоманки в Америці, бізнесмен створив комбінезон з міцної тканини, яка призначалася для наметів. Створювався такий комбінезон спеціально для золотошукачів, брюки яких безперервно стирається на колінах. У 1870 роках, за затії Леві Стросса, на всіх його підприємствах стартувало масове виробництво комбінезонів, що мають тільки робоче призначення. Пошиті вони були з новітньої джинсової тканини і виявилися такими комфортними і практичними, що миттєво завоювали популярність серед робітників, фермерів і ковбоїв. Достаток кишеньок, досить вільний крій вироби, практичність і міцність тканини, можливість якісно вистіривается комбінезон - стали головними чинниками запаморочливого успіху. З 1911 комбінезони почали випускати багато швейні фабрики Америки. Всіляко вони намагалися удосконалити виріб і доповнювали його різними кишенями для зручності і практичності. У витоках двадцятого століття відкритий комбінезон ще мав місце в якості пляжного одягу для хлопців.

Так звану еволюцію і шлях проходження дитячих зимових комбінезонів від походження і до теперішнього часу ми продовжимо в наступній статті.
Купити зимові дитячі комбінезони оптом від виробника Україна ви можете на сайті нашого виробничого підприємства дитячого одягу «Angeli.R».