Стаття про прасування дитячого одягу і речей

Навіщо гладити дитячий одяг, запитаєте ви? Дитина буде грати і забрудниться, помне. Але все-таки необхідність існує тільки тому, що вигладжені речі виглядають більш охайними і м'якше на дотик. Більш того при прасуванні вбиваються хвороботворні мікроби. Існують певні рекомендації з приводу прасування дитячого одягу. Давайте їх розглянемо.

1) Вибирайте температурний режим, відповідний даними на етикетці
Для дитячих речей просто необхідне дотримання правильної температури при прасуванні. В іншому випадку ви пересушите тканину, вона стане твердою і буде доставляти дитині дискомфорт. Тому перед тим як гладити відсортуйте одяг так, щоб вона лежала у відповідності з температурним режимом.

2) Вовняні речі гладити можна, але обережно
Вовняна тканина легко змінює свою форму, таким чином, речі можна гладити тільки при середньому режимі температури через марлю, змочену теплою водою. Прасування виробляти до моменту висихання речі повністю, інакше відбудеться усадка. Тягнути або струшувати речі не можна, просто повісьте їх акуратно в шафу.

3) Нейлон, капрон, шовк, ситець - особливий догляд
Дитячі речі з нейлону і капрону не варто гладити зовсім. Розвішуючи їх сушитися, розрівнюйте такі речі і після звичайної сушки на мотузці складають на місце. Одяг з шовку гладять праскою з режимом відпарювання, вивернувши при цьому на виворітну сторону. І ще один нюанс - ні в якому разі не змочуйте шовкові речі під час прасування, цим ви ризикуєте залишити плями і зіпсувати зовнішній вигляд. Якщо ви випадково пересушили одяг, то загорніть її ненадовго у вологу тканину. Речі з ситцю гладити бажано на лицьовій стороні, щоб одяг придбала деякий блиск.

Дитячий одяг потребує особливого догляду і правильному ставленні до неї. Прислухаючись до даних рекомендацій, ви зможете зберегти первинний вигляд виробу і продовжити термін його існування.